Evangelium

3. února 2007 v 23:10 | Sakura |  Ježíš


Toto jest radostná zpráva
Evangelium ukazuje východisko ze zmatku a nejistoty! Podle Bible je náš dnešní svět porušený kvůli hříchu lidí, kteří se odvrátili od Boha. Důsledky tohoto odpadnutí vidíme všude kolem sebe: projevují se ve vztahu člověka k přírodě, ale i v mezilidských vztazích. Kvůli hříchu je svět ve kterém žijeme, takový jaký je! Boží Syn zemřel za hříchy všech lidí, aby nás zachránil od věčného zahynutí. Ježíš ale v hrobě nezůstal! Bůh ho vzkřísil z mrtvých! Sedí po pravici Boha - svého otce. Je vítěz nad smrtí.!!!

Když ho neodmítneš, a příjmeš Pána Ježíše Krista jako svého spasitele a Pána, jsi zachráněn, a máš život věčný. Pán Ježíš praví:

"Kdo věří ve mne, má život věčný".( Jan 6,47)

Jak poznat Boha? To můžeš jen skrze Pána Ježíše Krista. On je jediná cesta k Bohu. Modli se, mluv s Pánem Ježíšem, a věř, pros za odpuštění svých hříchů, věř že on tě neodmítne! On se stane tvým spasitelem, ochráncem, Pánem a věrným přítelem který tě nikdy nezklame!!! Tvůj život bude mít smysl.

"Proste, a bude vám dáno,hledejte, a naleznete, tlučte a bude vám otevřeno " ( Matouš 7,7)

Jsem si jist, že ani smrt ani život, ani andělé ani mocnosti, ani přítomnost ani budoucnost, ani žádná moc, ani výšiny ani hlubiny, ani co jiného v celém tvorstvu nedokáže nás odliučit od lásky Boží, která je v Kristu Ježíši, našem Pánu. (Římanům 8,38,39)

Život bez Boha nemá smysl, bez něho je prázdný! Bůh tě miluje! Obětoval za tebe svého jediného Syna, Ježíše Krista, který za tebe zemřel na kříži a vstal z mrtvých aby ty si mohl žít. Nabízí ti odpuštění hříchů a věčný život. Jen se podívej, co nám Bůh zaslíbil... Co nám Bůh zaslíbil? Odpuštění hříchů:

"I kdyby vaše hříchy byly jako šarlat, zbělají jako sníh"(Izajáš 1,18)


Jistotu věčného života:

"Toto píšu vám, kteří věříte ve jméno Syna Božího, abyste věděli, že máte věčný život"


Vyslyšení modlitby:

"Máme pevnou důvěru že nás Bůh slyší, kdykoliv o něco požádáme ve shodě s jeho vůlí" ( 1.list Janův 5,13)


Plnost života :

"Ježíš Kristus přišel, abychom mělí život a měli ho v hojnosti" ( Jan 10,10)


Dědictví:

Bůh nám také zaslíbil, že se staneme dědici Božího králoství.

Dědictví nehynoucí, neposkvrněné a nevadnoucí je připraveno pro vás v nebesích ( 1.Petrova 1,4)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Lukáš | E-mail | 6. července 2007 v 1:18 | Reagovat

Znáš Ježíše?

Pokud si nejsi jistý, že Ježíš Kristus je Tvůj Pán a Spasitel, prosím, pozvi Ho do svého srdce. Ježíš změní Tvé srdce a dá Ti nový začátek. Modli se, prosím, tuto modlitbu nahlas. Pokud to uděláš upřímně z celého srdce, můžeš si být jistý, že Ti Bůh odpustí všechny hříchy, zapíše Tvé jméno do Beránkovy Knihy života a přijme Tě do svého Království.

Pane Ježíši, vyznávám, že Tě neznám. Potřebuji Tě ve svém životě. Prosím, odpusť mi všechny hříchy a špatné věci, které jsem dělal vědomě nebo nevědomě. Očisti mě, prosím, svou Krví a vejdi do mého srdce. Věřím, že jsi Boží Syn, že jsi zemřel na kříži za hřích celého světa a tedy i za moje hříchy a že jsi vstal po třech dnech z mrtvých. Ježíši, Ty jsi můj Pán a Spasitel. Amen.

2 Laduška Laduška | 3. června 2008 v 17:01 | Reagovat

Nepotřebuju k životu žádného pána!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama